Proje Ekipleri Toplantısı

Eğitim ile şekillenen gelecekler projesinin yürütülmesi için projede görev alabilecek öğretmenler ile İpekyolu Vestel Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürlüğünde toplantı yapıldı. Toplantı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran ALTAN GÖL başkanlığında gerçekleştirildi. Projemiz hakkında görüş alış verişi yapıldı. Projemizin sağlıklı yürütülmesi için Satın Alma Ekibi, Tasarım Ekibi, Medya Ekibi, Üretim Ekibi oluşturulmuştur.

1/1

Materyal Üretimine Katılacak Ögrencilerimiz  Egitimleri Kapsamında Özel Egitim Okullarını Ziyaret Ettiler.

Projemiz kapsamında üretim sürecine katılan öğrenciler, hedef grupların yer aldığı özel eğitim okullarını ziyaret ettiler. Bu okullarda yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirildiler. Burada aldıkları seminerlerde kendilerine özel eğitim materyallerinin işlevleri hakkında bilgi verildi.

Bilgilendirme Toplantıları

Bu web sitesi Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın Çocuk Ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait olup DAKA veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.